Jaro Procházka - Trh na Kampě

Litografie, 36x44 cm. Autorský tisk. Signováno vpravo dole tužkou Jaro Procházka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

66494. Trh na Kampě
Dražba ukončena:13.10.2021 20:36:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč