Jaro Procházka

35043. Trh v Paříži

popis: Kombinovaná technika, 22x29 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:01:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 08.08.2019 16:10:25 5666