Jaro Procházka - Z Kampy

Olej na plátně, 65x75 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

48549. Z Kampy
Dražba ukončena:26.08.2020 22:12:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč