Jaro Procházka - Zimní stráně

Olej na kartonu, 21x26 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

35214. Zimní stráně
Dražba ukončena:25.09.2019 21:52:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 25.09.2019 21:35:26 2701
600 Kč 18.08.2019 15:21:58 5212