Jaro Svoboda - Biblický námět

Olej na plátně, 90x70 cm, signováno vpravo dole Jaro Svoboda, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4973. Biblický námět
Dražba ukončena:26.05.2016 21:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč