Jaro Svoboda - Alžírské pobřeží

Olej na kartonu. 50x64 cm. Signováno vlevo dole Svoboda J. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

302407. Alžírské pobřeží
Dražba ukončena:29.11.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč