Jaro Svoboda - Jelen v horách

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole Jaro Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

45211. Jelen v horách
Dražba ukončena:27.05.2020 21:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč