Jaro Svoboda - Kolonáda v Mariánských Lázních

Olej na plátně, 51x67 cm Signováno vpravo dole Svoboda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

47282. Kolonáda v Mariánských Lázních
Dražba ukončena:29.07.2020 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč