Jaro Svoboda - Květiny

Olej na kartonu, 46x66 cm. Signováno vpravo dole Svoboda Jaro. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

49216. Květiny
Dražba ukončena:30.09.2020 21:58:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč