Jaro Svoboda - Odpočinek u cesty

Olej na kartonu, 47x68 cm. Signováno vpravo dole Svoboda Jaro. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

23992. Odpočinek u cesty
Dražba ukončena:01.11.2018 22:11:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč