Jaro Svoboda - Pivoňky

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Svoboda J. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

57481. Pivoňky
Dražba ukončena:01.04.2021 21:54:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč