Jaro Svoboda - Po žních

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vpravo dole Svoboda Jaro, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena, ušpiněna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

13588. Po žních
Dražba ukončena:25.10.2017 21:02:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč