Jaro Svoboda - Pohled do údolí

Olej na kartonu, 30x35 cm. Signováno vpravo dole Svoboda Jaro. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

20020. Pohled do údolí
Dražba ukončena:26.04.2018 22:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.04.2018 20:55:52 2817