Jaro Svoboda - Rybník v noci

Olej na kartonu, 30x38 cm. Signováno vpravo dole Svoboda Jaro. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

23964. Rybník v noci
Dražba ukončena:01.11.2018 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč