Jaro Svoboda - Slepé rameno řeky

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jaro Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 84 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

95139. Slepé rameno řeky
Dražba ukončena:14.05.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč