Jaro Svoboda - Španělské pobřeží

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Svoboda J. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

45445. Španělské pobřeží
Dražba ukončena:28.05.2020 21:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč