Jaro Svoboda - Žena u řeky - ručně řezaný rám

Olej na plátně, 122x150 cm. Signováno vpravo dole Svoboda Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

Nejdelší strana: 174 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

vydraženo velký formát
107049. Žena u řeky - ručně řezaný rám
Dražba ukončena:13.12.2023 22:37:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč