Olej na kartonu, 68x98 cm, signováno vpravo dole Jarolímek, rám, zaskleno.
1897, Praha - 1951, Praha
Malíř, grafik, scénárista, publicista a herec. Kromě několika dalších filmových rolí napsal námět a scénář k anekdotě Pro hubičku do Afriky (1919), ve které rovněž hrál. Kromě malířské a grafické tvorby se zabýval beletrií.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu razítko z výstavy.