Jaromír Hauptmann - Sedláček - Srnec a srnka

Olej na kartonu, 48x64 cm, signováno vpravo dole S. Hauptmann, rám, zaskleno.

1899, Praha
Žák Josefa Ullmanna. Absolvent ČVUT v Praze. Studijně cestoval po Francii, Itálii, Belgii a Německu. Mimo malbu se věnuje knižní ilustraci a plakátu.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6141. Srnec a srnka
Dražba ukončena:27.10.2016 19:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč