Jaromír Hauptmann - Sedláček - U Běleckého mlýna

Olej na kartonu, 50x66,5 cm, signováno vpravo dole S. Hauptmann 45, rám.

1899, Praha
Žák Josefa Ullmanna. Absolvent ČVUT v Praze. Studijně cestoval po Francii, Itálii, Belgii a Německu. Mimo malbu se věnuje knižní ilustraci a plakátu.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3764. U Běleckého mlýna
Dražba ukončena:28.01.2016 19:47:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč