Jaromír Hauptmann - Sedláček - Lesní ptáci

Olej na kartonu, 33x50 cm, signováno vpravo dole S. Hauptmann, nerámováno.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

14562. Lesní ptáci
Dražba ukončena:29.11.2017 20:25:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč