Jaromír Hauptmann - Sedláček - Liška

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Hauptmann. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

top
153902. Liška
Zbývá:8 dnů, 15 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 23.01.2026 21:34:55 15681
1 000 Kč 23.01.2026 15:04:25 16593