Jaromír Hauptmann - Sedláček

52865. Portrét chlapce

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann 8.33. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha
Žák Josefa Ullmanna. Absolvent ČVUT v Praze. Studijně cestoval po Francii, Itálii, Belgii a Německu. Mimo malbu se věnoval knižní ilustraci a plakátu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč