Jaromír Hauptmann - Sedláček

47222. Vesnička v krajině

popis: Olej na kartonu, 23x33 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha
Žák Josefa Ullmanna. Absolvent ČVUT v Praze. Studijně cestoval po Francii, Itálii, Belgii a Německu. Mimo malbu se věnoval knižní ilustraci a plakátu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:59:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč