Jaromír Hauptmann - Sedláček - Stavení u vody

Olej na papíře, 29x39 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

31189. Stavení u vody
Dražba ukončena:25.04.2019 19:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč