Jaromír Jindra - Městská brána

Akvarel a tempera, 54x68 cm. Signováno vlevo dole Jindra. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

301918. Městská brána
Dražba ukončena:04.11.2019 20:21:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč