Tempera, 66x90 cm. Signováno vpravo dole Jindra 60. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 97 cm
o autorovi: 1895 - 1984
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.