Jaromír Jindra - Restaurace v Bráníku

Tempera. 49x66 cm. Signováno vlevo dole Jindra 44. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

302645. Restaurace v Bráníku
Dražba ukončena:15.12.2019 20:15:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč