Jaromír Jindra - V podzimním lese

Nejdelší strana: 89 cm

Tempera, 70x56 cm. Signováno vpravo dole Jindra. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

109113. V podzimním lese
Dražba ukončena:14.01.2024 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč