Jaromír Jindra - Vesnička v údolí a Dolní Břežany

1. Tempera, 57x72 cm. Signováno vlevo dole Jindra 78. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

2. Pastel, 32x43 cm. Signováno vpravo dole Jindra. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

303157. Vesnička v údolí a Dolní Břežany
Dražba ukončena:11.01.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč