Jaromír Kunc

1787. Cesta ke vzdálené vesnici

popis: Olej na kartonu, 20x47 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

dražba ukončena: 28.01.2015 19:39:39

vyvolávací cena: 1 200 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč