Jaromír Kunc

1795. Karlův most v zimě

popis: Plátno nalepené na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

dražba ukončena: 28.01.2015 19:55:11

vyvolávací cena: 1 700 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč