Jaromír Kunc - Kytice

Olej na plátně nalepeném na lepence, 25x32 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

4095. Kytice
Dražba ukončena:30.03.2016 22:32:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč