Jaromír Kunc - Na jaře za vesnicí

Olej na kartonu, 17x23 cm, rám, signováno vpravo dole, pasparta, zaskleno.

1900 Humpolec, 1971
Studoval v malířské škole F. Engelmullera. Malíř krajinář. Vystavoval na pražských Salonech a se SVU Myslbek.

1051. Na jaře za vesnicí
Dražba ukončena:26.03.2014 21:07:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč