Jaromír Kunc - Nad vsí

Olej na kartonu, 17x24 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

1949. Nad vsí
Dražba ukončena:28.01.2015 21:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč