Jaromír Kunc

1801. Osamělý strom

popis: Olej na kartonu, 34x48 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám, pasparta, zaskleno.

1900, Humpolec - 1971

dražba ukončena: 28.01.2015 19:55:00

vyvolávací cena: 1 200 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč