Jaromír Kunc - Panorama krajiny

Olej na překližce, 25x100 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

3455. Panorama krajiny
Dražba ukončena:26.11.2015 22:11:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč