Jaromír Kunc - První sníh v krajině s chalupami

Olej na překližce, 30x80 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

1981. První sníh v krajině s chalupami
Dražba ukončena:26.03.2015 19:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč