Jaromír Kunc - U plakátů

Kombinovaná technika, 41x56 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám, pasparta, zaskleno.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5655. U plakátů
Dražba ukončena:29.09.2016 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč