Jaromír Kunc - Z Mladých Bříšť

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 23x33 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

4079. Z Mladých Bříšť
Dražba ukončena:30.03.2016 21:38:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč