Jaromír Kunc - Za vsí

Olej na kartonu, 43 x 53 cm, rámováno, signováno vpravo dole.

1900 Humpolec, 1971
Studoval v malířské škole F. Engelmullera. Malíř krajinář. Vystavoval na pražských Salonech a se SVU Myslbek.

992. Za vsí
Dražba ukončena:26.03.2014 20:07:45
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 700 Kč