Jaromír Kunc

306235. Bechyně

popis: Olej na kartonu, 17x23 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Paspartováno,

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

dražba ukončena: 27.09.2020 20:05:28

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč