Jaromír Kunc

304232. Chýšky

popis: Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

dražba ukončena: 31.03.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč