Jaromír Kunc - Chýšky

Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

304232. Chýšky
Dražba ukončena:31.03.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč