Jaromír Kunc - Habry v zimě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

303569. Habry v zimě
Dražba ukončena:10.02.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč