Jaromír Kunc

303608. Hnědošedá krajina

popis: Olej na kartonu, 12x20 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.500 Kč.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 12.02.2020 0:00:57 582