Jaromír Kunc

304222. Houdkova zahrádka

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.500 Kč.

dražba ukončena: 30.03.2020 20:21:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč