Jaromír Kunc

307663. Konvolut 22 prací

popis: Kresby - kresebné techniky, 4x olej na kartonu, od 27x20 cm do 17x10 cm. Všechny kromě jednoho oleje signovány. Nalepeno na různobarevných papírech.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

dražba ukončena: 23.02.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč