Jaromír Kunc - Krajina s vesnicí

Olej na kartonu, 25x79 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

23774. Krajina s vesnicí
Dražba ukončena:01.11.2018 18:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč