Jaromír Kunc - Louka na kraji lesa

Olej na plátně, 65x93 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 112 cm

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

74365. Louka na kraji lesa
Dražba ukončena:30.03.2022 22:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč