Jaromír Kunc - Městský život

Olej na kartonu, 18x24 cm. Signováno vpravo dole Ja. Kunc. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

17591. Městský život
Dražba ukončena:29.03.2018 21:26:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč